Steroidiniai saponinai

Vetiver (Chrysopogon zizanioides) priklauso žolių šeimos, vietinės augalų yra laikomi Indija. Žolės auginami Kinijoje, Brazilijoje, Japonijoje, Prancūzijoje, Haityje, už Java labui, gautą distiliuojant garais, garų distiliacijos būdu iš vertingų eterinių aliejų vetiverijų šaknis Eteriniai aliejai ir koncepcija: gali padėti rožės? , Prekės perdirbimas yra lipnus, klampus tamsiai rudos spalvos skystis, turintis būdingą aromatą medienos. Alyvos sudėtis yra labai sudėtingas ir visiškai priklauso nuo sąlygų ir auginimo regionas, amžiaus šakniastiebiai. Perdirbimu, yra laukiniai ir kultūriniai augalai Vetiver. Labiausiai vertingas aliejus "Java" pripažino (auginami Java salos), kuris gaunamas iš dvejų metų poveikio šaknų.

Pagrindas tribestana - Tribulus Terrestris - augalas, iš kurio pramoniniu būdu steroidiniai saponinai buvo paimti furostanolio tipą ir standartizuoti jų pagrindinis komponentas - protodioscin (ne mažiau kaip 45%). Buvo nustatyta, kad kūnas skyla protodioscino į dehidroepiandrosterono (DHEA), kuris stimuliuoja imuninę sistemą, atstato ląstelių membranų vientisumą, aktyviai įtakoti seksualinį sferą vyrų ir moterų riebalų metabolizme Gerina medžiagų apykaitą ir numesti svorio be dietos , Kitos aktyvios furostanolio saponinų, priklausančių tribestana, kartu su protodioscin taip pat turi aktyvų poveikį organizmui.

Jei prekė Jums netiko arba nepatiko, Jūs bet kada galite ją grąžinti, o mes įsipareigojame grąžinti Jum sumokėtus pinigus už prekę. Laisvoje pinigų grąžinimo formoje būtinai nurodykite užsakymo numerį, pirktos prekės pavadinimą, pirkėjo vardą bei pavardę, pirkėjo sąskaitą, į kurią grąžinti pinigus. Prekės grąžinimo terminas - 7 . nuo prekės įsigyjimo arba pristatymo Jums dienos. Pagrindinės grąžintinos sąlygos - prekės neturi būti naudotos ir turi atitikti pirminę prekinę išvaizdą, negali būti pažeistos pakuotės, antraeilės pakavimo priemonės, etiketės, taip pat prekės turi turėti pirkimo dokumentus. Kviečiame atkreipti dėmesį į negrąžintinų daiktų sąrašą. Daugiau apie prekių grąžinimą http:///pristatymas-grazinimas

Steroidiniai saponinai

steroidiniai saponinai

Media: